Drenažinis šulinėlis 270 L

Spausdinti
Plastikinis drenažinis šulinėlis nudrenavimo sprendimams įgyvendinti

Pardavimo kaina149,00 €
P10200588
20160513_1130176
Aprašymas

Plastikinis drenažinis šulinėlis sklype gali atstoti betoninius šulinio rentinius.

Jis transportuojamas lengviau, montavimas nesukelia sunkumų, estetiškas ir nedidelis dangtis sklype.

Patobulintas ir patogus sprendimas pasiteisino jau ir Lietuvoje. Šulinėlius renkasi daugelis nuotekų valymo įrenginių montuotojų,sodininkų,individualių namų savininkai.

Vamzdžio įbėgimo anga D110 šulinėlio viduryje. Po šulinėliu pilasi 1,30 m 16-32 frakcijos skaldos ir aplink spinduliu dar apipilama 50-70 cm skaldos pagal poreikį, viso apie 2 m3. Dėl to ne tik tūris vandeniui nubėgti, bet ir grunto sugeriamumas stipriai padidinamas. Visą darbą atlieka ekskavatorius.Galimas montavimas ir rankiniu būdu. Pajungimas vamzdžio labai paprastas ir greitas.Nereikia smaluoti rentinių, daužyti skylių,naudoti sandarinimo priemonių,užtepinėti siūlių,naudoti kopiečių,pirki viršutiniu žiedų užbaigimu,
ant jų fiksuoti sunkių metalinių ar betoninių dangčių .Nereiklaingas ilgas ekskavatoriaus,ar rankinis darbas.Šulinelis palengvina montavimą drėgnuose ir sudėtinguose vietovėse, kai darbus reikia atlikti greitai ir paprastai. Patogus valymas iš vidaus.

1.Šis šulinys naudojamas prie valymo irenginių išvalytų nuotekų infiltracijai į gruntą;

2. Lietaus kanalizacijos nuo stogų ir latakų infiltracijai į gruntą;

3. Sklypo, namo pamatų bei įvairaus drenažo infiltracijai į gruntą;

4. Taip pat gali būti naudojamas kaip rezervuaras vandeniui jei jūsų sklypo gruntas molėtas. Perteklinis vanduo išpompuojamas automatinio drenažinio siurblio pagalba (yra vietos siurbliui pakabinti);

5.Esant didesniems nuotekų valymo irenginiams su daug vartotojų bei ilgoms kanalizacijos trąsoms galima montuoti (dubliuoti) keletą ir daugiau šulinių pagal poreikį (šulinėliai tarpusavyje jungiasi 110 diametro vamzdžiais).


Gaminys yra sertifikuotas ir turi CE ženklinimą.

Gaminamas iš aukščiausios kokybės ir tankio
polietileno (HDPE), kurio tankis yra 940 - 970 kg/m3.

Drenažiniai šulinukai galimi 270 L ir 624 L talpų.

Apžvalgos

Kol kas šios prekės peržiūrų nėra