Bio9 START

Spausdinti
Bio9 START – Mikroorganizmai bakterijoms rezervuare užveisti (valymo įrenginio paleidimui sumontavus bei po susikaupusio dumblo išsiurbimo)

Pardavimo kaina15,00 €
Aprašymas

Tai ypač veiksmingų mikroorganizmų koncentratas, naudojamas paleidžiant nuotekų valymo įrenginį tik jį sumontavus bei kiekvieną kartą išsiurbus susikaupusį dumblą. Tuštinant kartu su nešvarumais pasišalina bakterijų flora, atsakinga už tinkamą valymo įrenginių veikimą ir biologinės pusiausvyros išlaikymą joje. Bio9 START padeda greitai atsistatyti natūraliai bakterijų faunai nuotekų valymo įrenginyje ar kitame rezervuare, lauko WC.

DOZAVIMAS: Pakuotė skirta įrenginiui ar rezervuarui, kurio talpa 2000-3000 l. Esant didesnei talpai, naudoti atitinkamai didesnį kiekį pakuočių. Naudojamas valymo įrenginio paleidimo metu tiesiai į įrenginį pripildžius jį vandens, taip pat kaskart po susikaupusio dumblo išsiurbimo užpildžius įrenginį švariu vandeniu. Supylus Bio9 Start, iš karto reikia supilti ir kasmėnesinių mikroorganizmų dozę. Rekomenduotina naudoti BIO 9 MIX kasmėnesinius mikroorganizmus, kad būtų užtikrintas optimalus valymo įrangos darbas.

 

Kaina 25.00 Eur (250 g)

Apžvalgos

Kol kas šios prekės peržiūrų nėra