MB BIOMINA įmonės specialistai susibūrė darbui Lietuvos rinkoje 2014 m pradžioje. Esame oficialus Lenkijos gamintojo HABA RL Rafal Lusina atstovas Lietuvoje. Ši įmonė yra mažų nuotekų valymo sistemų (nuo 3 iki 500 vartotojų) gamybos lyderis Lenkijoje. Savo asortimente taip pat turime ir galime pasiulyti riebalų ir naftos produktų atskirtuvus (gaudykles), drenažo sistemas, siurblines ir biopreparatus. Visa produkcija gaminama iš aukščiausios kokybės ir tankio polietileno (HDPE). Produkcija gaminama roatcinio liejimo būdu.

Gamintojas nuolat bendradarbiauja su Lenkijoje lyderiaujančiu Poznanės gamtos mokslų ir Vroclavo technologijų universitetais, taip pat turi savo pačių įsteigtą nuotekų valymo sistemų tyrimų stotį, kurioje nuolat išbando, testuoja ir tobulina pagamintas nuotekų valymo sistemas. Naudodami šio gamintojo sistemas, galite būti tikri, kad naudojatės tikrai patikimu produktu.

Gamyboje naudojami tik naujausi sprendimai, siekiant klientui pasiūlyti tik aukščiausios kokybės gaminius. Tai apjungia tiek dizaino, tiek medžiagų pasirinkimą bei pritaikymą. Kaip patvirtinimas yra išduodami sertifikatai bei garantijos. 2004 m. infiltracijos sistemos tarptautinių ekspertų buvo įvertintos kaip geriausios Europoje.

Didžiausia mūsų vertybė yra mūsų klientai, kurie mumis pasitiki. Juk be Jų nebūtų ir mūsų. Su kiekvienu nauju klientu augame bei tobulėjame ir mes patys. Gerbdami juos, dirbame atsakingai ir profesionaliai, nes mūsų tikslas pateisinti kiekvieno kliento lūkesčius.


Nuolat ieškome partnerių. Esame lankstūs ir atviri pasiūlymams. Didesniems užsakymams taikome nuolaidas. Nuolatiniams pirkimams taikome didmenines kainas.

Gamintojui suteikti sertifikatai ir apdovanojimai:

sertifikataibiomina